#1 2007-08-23 16:36:40

Parodia Świata

Wytrwała

Zarejestrowany: 2007-07-16
Posty: 132
Punktów :   
WWW

Przez Ciemności

OK, zakładam mój temat właśnie tu, w razie czego służby specjalne mnie przeniosą
Mam zamiar pisać rozprowadzać tu Gunnersową propagandę, a prócz tego pisać swoje opowiadanie, bo nie mam go gdzie opublikować
Ha! Pierwsza założyłam!

***

Zaczynamy...

Przez Ciemności



Don't be afraid
Please, take my hand
I know where we should go
Together, trough the darkness
To the better world...


Rozdział 1.
"Schody do nieba"



- I przyrzekam, że będę ci wierny aż do śmierci - powiedział Alex spoglądając w oczy Mandy.
Kobieta uśmiechnęła się lekko. Wyglądała tak ślicznie i niewinnie. Do długiej białej sukni poprzyszywane były śnieżnobiałe różyczki z atłasu, a tren był poprzetykany srebrnymi nitkami, które lśniły z każdym promykiem słońca wpadającym do maleńkiego kościółka.
Jej ciemnobrązowe włosy spływały w delikatnych falach na odkryte ramiona pobłyskując złocistymi refleksami. Zielone oczy wpatrzone były w równie co ona szczęśliwego pana młodego.
-Proszę podać obrączki - polecił ksiądz.

Dookoła panowała atmosfera spokoju i radości. Nikomu nigdzie się nie spieszyło. Przybyło całe mnóstwo gości i nie wszyscy dali radę pomieścić się w kościółku. Niektórzy musieli zadowolić się ławeczkami znajdującymi się na zewnątrz. Środek kościoła przedstawiał się bardzo przytulnie, ale i uroczyście. Wszystkie miejsca przyozdobione zostały białymi kokardami, a z sufitu zwisało kilka śnieżnobiałych girland. Przed ołtarzem stał wielki bukiet białych róż.

-Jack! - Dan szturchnął kumpla, który najwyraźniej myślami był daleko stąd.
-Pfff... co?... A tak, obrączki - chłopak sięgnął do kieszeni skórzanej kurtki, a po chwili dwa złote krążki toczyły się po zimnej posadzce. Jack kucnął, żeby je podnieść.
Podał księdzu wyczekiwane obrączki. Uśmiechnął się z dziecięcym wdziękiem i wrócił na swoje miejsce zadowolony z siebie jak kot, gdy zanurzy wąsy w gęstej, chłodnej śmietance. Dan zachichotał zasłaniając sobie z gracją usta. Jego przyjaciel, mimo iż wiecznie roztrzepany i nazbyt lekkomyślny, potrafił wyjść z klasą nawet z najbardziej krępującej sytuacji. A jego drugi przyjaciel właśnie brał ślub i odmieniał swoje życie na lepsze.
Państwo młodzi nałożyli sobie obrączki, a ich usta zetknęły się w symbolicznym pocałunku.

Ostatnio edytowany przez Parodia Świata (2007-08-25 14:00:32)


http://img59.imageshack.us/img59/1558/colorbarslashxj3my0.png

Drink'n' drive I like it, baby!
Better be so careful or you'll be dead before your time!
You gonna drink'n'drive...

Offline

 

#2 2007-08-31 16:39:03

Czarna Wdowa

Administrator

8919830
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 111
Punktów :   
WWW

Re: Przez Ciemności

No nieźle. Dobry początek. Czekam co będzie dalej.


"So close no matter how far,
couldn't be much more from the heart
forever trusting who we are,
and nothing else matters
"

www.metallica.com
"Nothing Else Matters"

http://img165.imageshack.us/img165/5711/ban1xi1.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwolne apartamenty Sasino